Ruszyły kursy dla specjalistów z branży energetyki wiatrowej!

By | Listopad 2, 2016

davRuszyły pierwsze komercyjne szkolenia dla ekspertów związanych z sektorem energetyki wiatrowej. Dziś w Szczecinie otworzyliśmy kurs „Wind Energy for Generalist”, kierowany do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z energetyką wiatrową oraz do specjalistów, którzy pracując w branży skupiali się tylko na swojej specjalizacji, a teraz pragną rozwinąć swoją wiedzę i spojrzeć z szerszej perspektywy na cały proces projektu „farmy wiatrowej”.

Kursy są wynikiem współpracy z duńską firmą szkoleniową Energy and Climate Academy (ECA). Nasze Centrum zostało partnerem ECA na terenie Polski oraz Europy Wschodniej. W tych krajach w kolejnych latach prowadzone będą szkolenia, podczas których specjaliści z takich koncernów jak Vestas, Siemens czy DONG Energy będą przekazywać najnowsze doniesienia o rozwiązaniach i doświadczeniach w energetyce wiatrowej. Szkolenia będą mocno skondensowane – czas ich trwania to od dwóch do pięciu dni. Spotkania będą więc wypełnione wiedzą, informacjami praktycznymi, przykładami aktualnie obowiązujących oraz przyszłościowych rozwiązań.

All-focusW Polsce, mimo ostatnich zawirowań legislacyjnych, sektor energetyki wiatrowej nadal może się rozwijać. W obliczu kryzysu w zakresie rozwiązań lądowych, inwestujemy w wiedzę oraz wdrożenia dla rozwiązań off-shore. Ponadto wiele firm z branży realizuje kontrakty dla odbiorców zagranicznych. A wiadomo, że w grze na rynkach międzynarodowych kluczowe są wiedza i kontakty, a te zamierzamy właśnie dostarczyć.

Zainteresowani kursami proszeni są o kontakt pod tel. 791 810 509 lub e-mailem info@innoam.pl.