Szczecin przyjazny logistyce – konferencja

By | Maj 27, 2017

Jako partner wydarzenia, zapraszamy na konferencję „Szczecin przyjazny logistyce”, która odbędzie się 6 czerwca 2017 r. (wtorek, godz. 13:00 – 18:00) na terenie Technoparku Pomerania.

Jak twierdzą eksperci, Szczecin posiada olbrzymi potencjał przyciągania nowych inwestycji. Przedsiębiorcy zwracają uwagę na wyjątkową lokalizację, obecność portów morskich oraz największych polskich i międzynarodowych armatorów. Banner_PL_600x300Atrakcyjność miasta zwiększa dodatkowo bliskie sąsiedztwo Skandynawii i Niemiec, doskonałe skomunikowanie z resztą zachodniej Europy, dostęp do Morza Bałtyckiego oraz dobrze prosperujące w pobliskim Goleniowie lotnisko łączące Szczecin z wieloma miastami Polski i Europy.

Doceniając strategiczne położenie miasta na skrzyżowaniu szlaków wszystkich rodzajów transportu oraz łatwy dostęp do zachodnich rynków, swoją siedzibę zlokalizowało tu wiele firm i instytucji z sektora logistycznego, m.in.: Unity Line, Port Szczecin-Świnoujście, klastry morskie, Baltchem S.A., Macsped, Raben, Magemar, V4L, DB Schenker, OT Logistics S.A., C. Hartwig Szczecin Sp. z o.o., PEKAES S.A.

W programie wydarzenia znajdują się prezentacje ekspertów, inwestorów oraz panele dyskusyjne, w tym także o tematyce morskiej. Po konferencji zapraszamy wszystkich uczestników na koktajl i networking w postaci Garden Party (godz.18.00-21.00).

Wydarzenie  dedykowane jest przedstawicielom sektora publicznego, deweloperom, inwestorom z kraju i z zagranicy oraz ekspertom i analitykom rynku.

Program wydarzenia, prelegenci oraz rejestracja dostępne są na stronie: http://bluevine.pl/konferencja/szczecin-przyjazny-logistyce/.