Biznesowy Event Morski już we wrześniu w Szczecinie!

By | Sierpień 8, 2017

bem logotypMając na uwadze potencjał rozwojowy gospodarki morskiej i śródlądowej województwa zachodniopomorskiego oraz wizję regionu o mocnej i ugruntowanej pozycji ekonomicznej kraju, zapraszamy Państwa do udziału w Biznesowym Evencie Morskim. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. z o.o.

Event, którego jesteśmy partnerem, odbędzie się 20 września br. w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia, przy ul. Tadeusza A. Wendy 14 w Szczecinie.

Spotkanie, skupiając przedstawicieli władz samorządowych oraz przedsiębiorstw związanych z branżą morską, jest okazją do zwrócenia uwagi na te firmy, których strategia działania jest doskonałym przykładem zaspokajania aktualnych i przyszłych potrzeb rynku branżowego – zarówno w perspektywie makro, jak i mikro ekonomicznej. Przybierze on charakter konferencji połączonej z wydarzeniem targowo-wystawienniczym stanowiącym doskonały sposób sprzedaż marki i bezpośrednie nawiązanie kontaktów z potencjalnymi kontrahentami regionalnymi, krajowymi oraz zagranicznymi.

W trakcie wydarzenia przewidziano panele dyskusyjne w takich tematach jak:
1. Perspektywy rozwoju branży przez pryzmat obecnej sytuacji Pomorza Zachodniego.
2. Branża morska od „kuchni” – perspektywy i bolączki
3. Nowoczesne technologie i rozwiązani dla morza – czyli jak ułatwić sobie pracę
4. Zatrzymać brylanty, przyciągnąć diamenty (edukacja i HR)!

armsKwintesencją wydarzenia będzie Marine Business Mix, czyli strefa wolnego networkingu, która pozwoli na bezpośrednie nawiązanie kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Dopełnieniem wydarzenia, obok modułów handlowo-merytorycznych, będzie „Biznesowy” Rejs po Odrze – szlakiem Inwestorów, który zorganizowany zostanie w przyjemnym, luźnym klimacie, co pozwoli uczestnikom na nawiązanie bardziej bezpośrednich relacji.

OFERTA DLA FIRM POMORZA ZACHODNIEGO
Specjalną bezpłatną ofertę kierujemy do tzw. Docelowej Grupy Wsparcia –  sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw z terenu województwa zachodniopomorskiego, działających w branży morskiej, postrzeganej przez pryzmat globalnego łańcucha wartości w obszarze inteligentnych specjalizacji, tj.:

  1. wielkogabarytowe konstrukcje wodne i lądowe
  2. zaawansowane wyroby metalowe
  3. multimodalny transport i logistyka
  4. produkty oparte na technologiach informatycznych

Każdy podmiot należący do grupy będzie miał możliwość:

  • Zaprezentowania swojej dzielności w ramach specjalnie stworzonej dla niego przestrzeni wystawienniczej
  • Promocji indywidualnej w trakcie wydarzenia
  • Nawiązania nowych kontaktów z firmami uczestniczącymi w wydarzeniu
  • Promocji swojej firmy w mediach, w tym w materiałach promocyjnych wydarzenia oraz na stronie www oraz aplikacji mobilnej
  • Uczestniczenia w biznesowym Rejsie po Odrze
  • Reklama w prezentacji multimedialnej

Program oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na dole strony. Wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców, którzy chcieliby uczestniczyć w wydarzeniu prosimy o kontakt z Agencją Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. z o.o. pod numerem telefonu: 91 333 97 71 lub mailowo: sekretariat@arms-szczecin.eu.

Formularz zgłoszeniowy (DGW)
Program BEM

Logo UE