Wyniki trzeciego konkursu na Minigrant – Inkubator Innowacyjności 4.0

By | 25 kwietnia, 2022

Mamy przyjemność poinformować, iż Rada Inwestycyjna podjęła decyzję o przyznaniu dofinansowania 7 projektom złożonym w ramach trzeciego konkursu na przyznanie Minigrantu w projekcie pn. „Inkubator Innowacyjności 4.0”. Uchwałą Rady Inwestycyjnej dofinansowanie otrzymują następujące projekty: 1. „Opracowanie biologicznej metody przeciwdziałania biokorozji elementów metalowych związanej z biofilmem”– pod kierownictwem dra inż. Bartłomieja Grygorcewicza 2. „Poszukiwanie surowca roślinnego o wysokiej zawartości polifenoli oraz błonnika pokarmowego mogącego spełnić kryteria prebiotyku”– pod kierownictwem dr hab. n. med.… Read More »

Q&A do III konkursu na Minigrant – Inkubator Innowacyjności 4.0

By | 18 marca, 2022

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszym Q&A dotyczącym naboru wniosków do III konkursu na przyznanie Minigrantu w ramach projektu pn. „Inkubator Innowacyjności 4.0”! Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom, 22.03.2022 r. o godzinie 10:30!  Do zobaczenia! Link do spotkania: https://zoom.us/j/95303310760?pwd=MFNKK083N1pmUDJlZG5zTUw1VnZoQT09 Daniel Wiaterek Prezes Zarządu Szczecin, dn. 18.03.2022 r.

III konkurs „Inkubator Innowacyjności 4.0” – spotkanie matchmakingowe.

By | 15 marca, 2022

Szanowni Państwo, Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie oraz Centrum Innowacji Akademii Morskiej w Szczecinie Sp. z o.o. w związku z ogłoszeniem III konkursu na przyznanie Minigrantu w ramach projektu pn. „Inkubator Innowacyjności 4.0” organizują spotkanie matchmakingowe, podczas którego będą mieli Państwo niepowtarzalną okazję nawiązać współpracę z naukowcami obu instytucji. Przypominamy, że współpraca między naszymi Uczelniami jest wysoko ceniona przez Radę Inwestycyjną, przyznającą dofinansowanie na realizację projektów B+R. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracowników… Read More »

III konkurs na przyznanie Minigrantu w ramach projektu pn. „Inkubator Innowacyjności 4.0”

By | 14 marca, 2022

Organizatorzy Konkursu – Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie oraz Centrum Innowacji Akademii Morskiej w Szczecinie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ogłaszają III konkurs na przyznanie Minigrantu w ramach projektu pn. „Inkubator Innowacyjności 4.0” Termin naboru:  do 28.03.2022 r. do godziny 10:00 ! Dokumenty do pobrania: Regulamin Inkubatora Innowacyjności 4.0 – 3 konkurs Załącznik 1 – Wniosek o uczestnictwo w konkursie o przyznanie Minigrantu Załącznik 2a – Budżet Minigrantu Załącznik 2b – Harmonogram prac przedwdrożeniowych w rozbiciu na… Read More »