Monthly Archives: grudzień 2014

Pierwsze prace w Laboratorium Zielona Energetyka!

Z dużą satysfakcją informujemy, że Laboratorium Zielona Energetyka (LZE), wybudowane w celu realizowania prac komercyjnych, rozpoczęło swoją działalność na rynku.

Pierwsze zlecenie pozyskane od przemysłu przyszło od firmy Marel Serwis Mariusz Samborski, która zleciła nam wykonanie badania synchronizatora w pracy równoległej. Pracę tą wykonali naukowcy Akademii Morskiej w Szczecinie.

System w jakim LZE jest zarządzane to nowość na rynku zachodniopomorskim. Prace polegające na komercyjnym wykorzystaniu należącego do uczelni LZE prowadzone są przez tzw. Operatora LZE (jednostkę zewnętrzną). Jest nim Centrum Innowacji Akademii Morskiej w Szczecinie Sp. z o.o. Takie wyoutsourcowanie laboratorium ma wiele plusów, do których należy zaliczyć m.in. szybszą oraz sprawniejszą obsługę zainteresowanego przedsiębiorcy, a także możliwość zaproponowania bardziej atrakcyjnej finansowo oferty.

OFERTA DLA BIZNESU znajduje się na stronie: http://www.zielonaenergetyka.eu/. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną, nasze ceny są konkurencyjne w stosunku do oferowanych na rynku.

fot_3