Energetyka wiatrowa, 2016

Połączyliśmy siły z duńską firmą Energy and Climate Academy (ECA), by wspólnie dostarczać polskim specjalistom najnowszą wiedzę z zakresu energetyki wiatrowej.Wind Energy Courses Q3Q4 2016-page-001

Proponujemy Państwu kursy, podczas których specjaliści m.in. z takich koncernów jak Vestas, Siemens czy DONG Energy będą przekazywać najnowsze doniesienia o rozwiązaniach i doświadczeniach w energetyce wiatrowej. Szkolenia będą mocno skondensowane – czas ich trwania to od dwóch do pięciu dni. Spotkania będą więc wypełnione wiedzą, informacjami praktycznymi, przykładami aktualnie obowiązujących oraz przyszłościowych rozwiązań.

Energy and Climate Academy to duńska firma, która od 2004 roku przeszkoliła w Danii ponad 4000 osób. Kursy prowadzone są przez międzynarodowych specjalistów – znawców tematu energetyki wiatrowej: naukowców i praktyków.

===================================================================================

ECA realizuje szereg szkoleń, razem w 2016 r. proponujemy Państwu 3 moduły:

1. Morska energetyka wiatrowa, 2 dni (26-27 październik br.)
Ten kurs daje gruntowną wiedzę nt. najnowszych technologii wykorzystywanych w produkcji morskich farm wiatrowych oraz tego, czym różni się taka instalacja od farmy naziemnej. Dodatkowo poruszone zostaną aspekty transportu energii z instalacji offshorowej na ląd. Uczestniczy zapoznają się z tematyką opracowania, działania, utrzymania, bezpieczeństwa, ochrony środowiska oraz jakości w produkcji energii na farmach morskich.
Rejestracja
NIEAKTUALNE

2. Energetyka wiatrowa dla inżynierów, 4 dni (2-5 listopad br.)
Dla inżynierów i techników, którzy rozpoczynają swoją karierę w branży energetyki wiatrowej, a którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz zrozumieć m.in. zasady projektowania, konstrukcji turbiny wiatrowej czy sterowania. Zaprezentowane zostaną najnowsze światowe technologie oraz rozwiązania, niezbędne do pracy inżyniera w przemyśle energetycznym.
Rejestracja

3. Energetyka wiatrowa dla wszystkich – 3 dni (2-4 listopad br.)
Dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z energetyką wiatrową i pilnie poszukują o niej najnowszej wiedzy. Będzie ona dla nich niezbędna, by zrozumieć zależności jakie występują w tej branży, w tym w obszarach rynkowych, technologicznych, systemowych oraz procesowych.
Kurs ten jest także dedykowany specjalistom, którzy pracując w branży skupiali się tylko na swojej specjalizacji, a teraz pragną rozwinąć swoją wiedzę i spojrzeć z szerszej perspektywy.
Rejestracja

Kursy są płatne. Więcej informacji poniżej oraz w materiale promocyjnym: Wind Energy Courses Q3Q4 2016

Kursy odbędą się w siedzibie Business Link Szczecin na ul. Zbożowej 4 (budynek Lastadia Office).

W przypadku pytań prosimy o kontakt z prezesem Centrum Innowacji Akademii Morskiej, pod tel. 791 810 509 lub e-mailem info@innoam.pl.

Wind Energy Courses

Wind Energy Courses

Wind Energy Courses