Energetyka wiatrowa, 2017

Zapraszamy kadrę inżynierską, naukową oraz managerów na kolejną edycję specjalistycznych kursów z obszaru energetyki wiatrowej (edycja 2017). Wind Energy Course Brochure 2017-page-001Realizujemy je we współpracy z duńską firmą Energy and Climate Academy (ECA), która od kilkunastu lat specjalizuje się w dostarczaniu najbardziej aktualnej wiedzy z zakresu energetyki wiatrowej.

Kursy prowadzone są przez wysokiej klasy ekspertów, którzy współpracowali/ją z takimi koncernami jak Vestas, Siemens czy DONG Energy. Szkolenia są mocno skondensowane – czas ich trwania wynosi od dwóch do pięciu dni, są wypełnione informacjami praktycznymi, przykładami aktualnie obowiązujących rozwiązań oraz trendów technologicznych, które w przyszłości przełożą się na konkretne wdrożenia.

Komercyjne kursy, prowadzone w języku angielskim, odbędą się w Szczecinie. Będą prowadzone w otwartej formule, z udziałem uczestników (dyskusja, ćwiczenia).

Informacja o kursach w 2016 r. można znaleźć tutaj. Zostały one bardzo wysoko ocenione przez uczestników (ocena 4,8 na 5,0)!

===================================================================================

PROPOZYCJE KURSÓW:

1. WIND ENERGY FOR GENERALISTS (w tym kadry managerskiej), 3 dni
Opis kursu: Kurs jest dedykowany osobom, które chcą rozwinąć swoją wiedzę o energetyce wiatrowej, a także zrozumieć zależności jakie występują pomiędzy różnymi sposobami pozyskiwania energii. Jest to gruntowny zastrzyk wiedzy w zakresie energetyki wiatrowej wraz z informacjami o aktualnych inwestycjach największych koncernów międzynarodowych. Dzięki nabytej wiedzy uczestnik będzie w stanie sprawniej komunikować się z kadrą inżynierską oraz managerską w swojej macierzystej firmie.
Cel kursu: Celem kursu jest wprowadzenie w kwestie techniczne / technologiczne, w tym m.in.: zasady generowania energii elektrycznej, terminologię techniczną, spojrzenie na wyzwania jakie stoją przed inżynierami, znaczenie oraz wyzwania energii wiatrowej dla sieci energetycznej, weryfikację rozwiązań różnych producentów farm wiatrowych.dav
Dla kogo: Dla pracowników firm produkcyjnych oraz usługowych (wykonawców, dostawców), którzy rozpoczynają swoją karierę w obszarze energetyki wiatrowej lub są specjalistami w swojej dziedzinie, a teraz pragną spojrzeć na branżę z szerszej perspektywy.
Termin: 27-29 marca oraz 9-11 października br.
Cena: 1950 EUR + VAT. W cenie zawiera się udział w kursie, materiały, certyfikat oraz posiłki (śniadania, obiady, deser, napoje).
UWAGA! W przypadku udziału dwóch osób – 10% zniżki, przy trzech – 15%.
<< Rejestracja >> (do 30 września)

2. WIND ENERGY FOR ENGINEERS, 5 dni
Opis kursu: Kurs jest dedykowany inżynierom, którzy chcą znacząco rozwinąć swoją wiedzę o energetyce wiatrowej, zrozumieć zależności jakie występują pomiędzy różnymi jej aspektami, poznać najnowsze osiągnięcia w zakresie budowy farm wiatrowych, itd.
Cel kursu: Celem kursu jest szybki rozwój kompetencji nowozatrudnionych inżynierów, co zaoszczędzi czas i środki kierującej ich na kurs firmie. Uczestnicy rozwiną swoje umiejętności w teorii spawania, hydrauliki, stosowanych narzędzi, kontrolowania produkcji, a także dotyczące poszczególnych cech turbin wiatrowych. Uczestnicy uzyskają usystematyzowaną wiedzę dot. wszystkich aspektów pracy inżyniera, niezbędnej do pracy w przemyśle energetycznym.
Dla kogo: Dla nowozatrudnionych inżynierów lub inżynierów, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami oraz światowymi trendami w energetyce wiatrowej.
Termin: 28-31 marca oraz 9-13 października br.
Cena
: 3200 EUR + VAT. W cenie zawiera się udział w kursie, materiały, certyfikat oraz posiłki (śniadania, obiady, deser, napoje).
UWAGA! W przypadku udziału dwóch osób – 10% zniżki, przy trzech – 15%.
<< Rejestracja >> (do 30 września)

3. OFFSHORE WIND ENERGY (offshore), 2 dni
Opis kursu: Kurs jest dedykowany specjalistom, którzy chcą rozwinąć swoją wiedzę w zakresie technologii offshorowych, w tym obszarze produkcji energii oraz wyzwań, jakie stoją przed tą branżą.
Cel kursu: Ten kurs daje gruntowną wiedzę nt. najnowszych technologii wykorzystywanych w produkcji morskich farm wiatrowych oraz tego, czym różni się taka instalacja od farmy naziemnej. Dodatkowo poruszone zostaną aspekty transportu energii z instalacji morskiej na ląd. Uczestniczy zapoznają się z tematyką opracowania, działania, utrzymania, bezpieczeństwa, ochrony środowiska oraz jakości produkowanej energii na farmach morskich.
Dla kogo: Dla osób pragnących nauczyć się więcej o technologiach offshorowych. Dla firm produkujących rozwiązania na offshore, a które chcą być na bieżąco z nowinkami technologicznymi.
Termin: 3-4 kwietnia
oraz 16-17 października br.
Cena:
1375 EUR + VAT. W cenie zawiera się udział w kursie, materiały, certyfikat oraz posiłki (śniadania, obiady, deser, napoje).
UWAGA! W przypadku udziału dwóch osób – 10% zniżki, przy trzech – 15%.
<< Rejestracja >> (do 3 października)

Oferujemy również kursy dedykowane konkretnym podmiotom (in-house courses), pod specyficzne potrzeby (np. dla grupy pracowników jednej firmy). Oferujemy je w tematyce: energetyka wiatrowa, wodna, urządzenia chłodnicze/grzewcze, zarządzanie energią. Więcej informacji poniżej oraz w materiale promocyjnym: Wind Energy Course Brochure 2017.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod tel. 791 810 509 lub e-mailem info@innoam.pl.